Op zoek naar mannen voor een creampie trainMijn vriend en ik zijn op zoek naar mannen voor een creampie train. Aankomende zaterdag van 13:00 tot 16:00. Jij krijgt een tijdslot van 15 minuten binnen deze tijd. Mijn vriend laat je binnen. Ik lig voorovergebogen, vastgebonden op bed. Jij komt de kamer in, krijgt 15 minuten om in mij klaar te komen. Als je binnen 15 minuten niet klaar komt heb je pech, want dan is het al weer tijd voor de volgende. Dan kan je je snel nog ff opfrissen, en dan ga je weer weg.
Ik ben een vrouw van 22 jaar, 176 lang, redelijk slank. Wij hebben al wel ervaring met meerdere mannen, maar nog niet op deze schaal.
Wij zijn dus op zoek naar mannen die dit leuk lijkt. Leeftijd maakt niet uit, mits 18+. Alles gaat zonder condoom, want we willen lekker veel sperma. Je moet dus ook niet bang zijn voor zaad van een ander. Je bent dus 1 op 1 met mij bezig. Je gaat mij alleen neuken, vaginaal, niet anaal. Je mag wel bijvoorbeeld aan mijn borsten zitten, of mij even vingeren, maar je komt voornamelijk om mij vol te spuiten. Mijn vriend is er wel altijd bij voor mijn veiligheid en hij zal je ook binnen laten.
Er zijn maar een beperkt aantal plekken, dus vol = vol. Als dit je leuk lijkt, laat dan een berichtje achter
|