| Advertenties |
|
|
Ik zou heel graag willen gaan dienen en gebruikt gaan worden bij een Dominante Dame of Dames. Ik ben sportieve man 59 jr heb weinig ervaring op het gebied van het dienen van een dominante meesteres. Maar ben heel leergierig.
Graag wil ik het volgende ervaren, maar uiteraard niet alles in 1x.
- worshipping
- verbale vernedering
- emotionele vernedering
- bondage
- anaal
- spanking / slapping
- golden shower
- facesitting
- ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Utrecht Datum: 17-05-2026 |
|
Welke onervaren bottom (man) van 18/19 jaar lijkt het leuk om rustig aan opgeleid te worden tot pijpslaaf van een gemoedelijke en schone 44 jarige vrijgezelle Nederlandse man?
Waar ik op zoek naar ben is een (onervaren) bottom van 18/19 jaar oud zonder baard- en snorgroei en weinig tot geen lichaamsbeharing. Iemand met een tengere, slanke, normale of mollige lichaamsbouw. Mocht je helemaal geen ervaring hebben dan is dat geen probleem ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 16-05-2026 |
|
Heel graag zou ik met u, stel waarvan één of beide dominant is/zijn, in contact komen.
Ik ben 58 jaar jong en heb een duidelijk herkenbare onderdanige aard. Ik heb me behoorlijk ontwikkeld binnen de wereld van BDSM en heb groot respect voor de Dominant/sub-dynamiek.
Al mijn hele leven heb ik de oprechte wens om verantwoord en toegewijd te dienen.
Bij interesse zou ik graag meer willen weten over uw stijl, voorkeuren en ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Overijssel Datum: 16-05-2026 |
|
Goedendag Meester Dank dat u mijn advertentie wilt lezen.
Ik ben een onderdanige (sissy) slaaf die op zoek is naar een meester om hem te dienen.
Ben 54 jaar en nog onervaren in een real life contact, ik "speel"wel vaak met mijzelf aleen mis dan het gevoel van onderdanigheid en overgave.
Aan u voeten wil ik liggen u opdrachten wil ik uitvoeren en natuurlijk als ik dat verdien of u er gewoon zin in heeft u straf ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Holland Datum: 15-05-2026 |
|
Ik bied mij aan als naaktmodel cq naakt slaaf voor allerlei soorten opdrachten die u mij geeft in de buitenlucht.
De lokatie word geheel bepaald door u, u zal de volledige zeggenschap hebben over mij en zal zonder tegenspraak alles moeten uitvoeren.
Natuurlijk zal ik ook met volle erectie de opdrachten uitvoeren.
Vernedering/bondage/electro/sadistisch etc is toegestaan.
Alles mag ook gefotografeerd of gefilmd worden.
Wilt u dat ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Datum: 14-05-2026 |
|
|
Hallo ik zoek iemand die mij aan ene boom of ergens anders wil vast bindne en mij dan laat ztaan of gebruikt ook mag je mij ergens achter af opsluiten of vastzetten met touw riemen kettign met slot banden ook ben ik in voor travestie en ik zoek wel vast contact met iemand die mij eens lekker gebruiket ik bne bi en heb ene vrouwne jas en heb ook een rok besteld en ene corset ik hoop op iemand |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 14-05-2026 |
|
Hallo ik ben ene onderdnaingne jongne en zoek ene vrouw man stel of iemand die ene vaste lsaaf zoekt ik bne voor vele in ook in voor travestie en verder voor heel vele in ik ben bereid om eigendom van u te worden en u ook dieen verder hou ik er van om meteen ketitng met slot of riemen of touw of banden vast gemaakt te wordne ook oplsuitng of als hond of pony bne ik ook voor in verder voor vele i=ook buitne op plekken gebruik ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 14-05-2026 |
|
Ik zoek iemand die mij aan ene boom of stoel of bed of ergens lekjer pijpen en zuigen anders vastbind ik ben ene onderdaningne jongen je mag mij ook op plekkken vastbinden ontmoetings plekken met touw riemen ketting met slot gebruikt worden ook pijpen en zuigen opsluiting verhuur ook in voor travestie en lekker ...in mijn mond zoek vast contact ik heb ook vrouwen gevoelens en wil ook pijpen ik heb een rok en corset van een ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 12-05-2026 |
|
Goededag
Ik ben op zoek naar een meester of meesteres die ik zal dienen ik doe alles voor u ik ben man 24 jaar en zal graag bij u of in een hotel u dienen stuur gerust een berichtje dan zal ik op u reageren |
Prijs: € 350,00
Soort: Aangeboden Regio: Flevoland Datum: 11-05-2026 |
|
Geef graag dames nieuwe schoenen, hakken, laarzen noem maar op.
Daarbij maak ik ook graag uw schoenen schoon als ze vies zijn zodat u altijd met schone schoenen loopt.
Nieuwe schoenen ontvangen? Stuur me een berichtje |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Datum: 10-05-2026 |
|
|
Dominante Volle Meesteres 61 jaar ,ik ben op zoek naar onderdanige / zeer onderdanige slaven/ slavinnen die de totale controle uit handen durven geven, dat ik met je kan doen wat ik wil, oa zweepslagen, kaarsvet, tepelklemmen, blinddoeken, electro, etc en jij heb te gehoorzamen, en je moet tegen pijn kunnen, en hou er rekening mee ik bepaal alles, hoe, wat, en wanneer, ben jij die onderdanige / zeer onderdanige slaaf / slavin die de totale ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Overijssel Datum: 09-05-2026 |
|
Ik zoek iemand die mij aan ene boom of stoel of bed of ergens lekjer pijpen en zuigen anders vastbind ik ben ene onderdaningne jongen je mag mij ook op plekkken vastbinden ontmoetings plekken met touw riemen ketting met slot gebruikt worden ook pijpen en zuigen opsluiting verhuur ook in voor travestie en lekker ...in mijn mond zoek vast contact ik heb ook vrouwen gevoelens en wil ook pijpen ik heb een rok en corset van een ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Noord-Brabant Datum: 08-05-2026 |
|
Welke dominante man, vrouw of stel gaat mij allerlei opdrachten geven die ik live voor U moet uitvoeren voor de cam?
Pijnlijke, vernederende, perverse opdrachten, ik ben voor veel in en heb ook een aantal toys
Geen financiële bedoelingen.
slaaf is 39 jaar |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Gelderland Datum: 05-05-2026 |
|
Tegen vergoeding zal ik u dienen
Ik ben jens 24 jaar en opzoek naar een meester/meesters die kan ontvangen
Ben nog onervaren heb nog geen anale sex gehad maar sta daar wel voor open😉
Ik ben voor veel dingen in behalve poep, bloed en naalden
Stuur gerust een berichtje voor vragen |
Prijs: € 150,00
Soort: Aangeboden Regio: Flevoland Conditie: Nieuw Datum: 02-05-2026 |
|
Dag Collega's
Ik heb een heerlijk geile slethoer te huur.
Ze is te huur voor gebruik, Hucow, Prostitutie,Bondage, Rollenspel, Video, Foto, DP, Gangbang, Hoteldate, Doktor spel, en noem maar op.
Ik verhuur haar per uur. informeer bij mij voor de prijs.
Ze kan NIET ontvangen enkel verplaatsen.
Wilt u ook een geile slet voor een uur of miss meer uren? wilt u eens lekker een vrouw neuken hoe u dat wilt in kut en of kont ... |
Prijs: NOTK
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 25-04-2026 |
|
|
Ik ben een masochistische onderdanige slanke bi man van 37 en zoek voor regelmatig een dominant waarvoor ik dienstbaar kan zijn. Voorkeur rond Zuid-Oost Groningen / Drenthe. Veel mogelijk in overleg.
Aantal sleutelwoorden naast dienstbaarheid, discipline (ook cane, zweep, etc..), bondage, maskers, vastzetten, chastity, worship. |
Prijs: NVT
Soort: Aangeboden Regio: Drenthe Datum: 19-04-2026 |
|
Hey, ben roger. Onderdanige bi jonge man in de 40. Ben van plan om binnenkort op zondag naar de bdsm kennismaking dag te gaan in pleasure together in Sittard.
Wil graag verder gaan met mijn onderdanige gevoelens en met serieuze gelijk gestemde mensen in contact komen. En dat lijkt me een goede plek. Online de juiste mensen vinden blijkt toch erg moeilijk.
Anyway, zoek hier dus eventueel iemand of misschien zelfs een leuk D/s koppel dat ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Limburg Datum: 19-04-2026 |
|
Beste Domina,
Bedankt voor het klikken op mijn advertentie. Mijn naam is Stephan, ik ben een blanke Nederlandse jongeman van 39 en woon in Almelo. Ik ben 1.90m lang, 85kg met licht gespierd postuur, bruin kort haar, geen bril, baard of snor, intiem geschoren en hygiënisch goed verzorgd.
Ik ben op zoek naar een dominante handjob/milking, waarbij ik met handen en voeten vastgebonden ben en overgeleverd aan een vrouw. Het lijkt mij ... |
Prijs: € 100,00
Soort: Gevraagd Regio: Overijssel Datum: 18-04-2026 |
|
Halo Dominante mannen en Meesters als jullie nog op zoek zijn naar een onervaren gewillige jongeman dan bent U bij mij aan het goede adress.
Ik heb dit contact altijd al willen ervaren en Dom en ouder dan ik geeft mij al gelijk het juiste gevoel dat past bij wat U zoekt en wilt ervaren.
Ik ben zelf 39 jaar slank en sportief en jongensachtig .
1m80 70kg .
Ik vind zelf lengte en stoer en ouder heel opwindend en zoekt U iemand nog ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 16-04-2026 |
|
En van mij jouw slaaf maakt. Ik hoop snel van je te horen, want ik heb het nodig. Zoek alleen langdurig contact met goede klik.
IK HEB HET NODIG NU!!! |
Prijs: NVT
Soort: Aangeboden Datum: 13-04-2026 |
|
|
|