| Advertenties |
|
|
Kees 54 jaar getrouwd
Ben zeer discreet en serieus
Ik omgeving Heerenveen
Heb auto |
Prijs: NVT
Soort: Gevraagd Regio: Friesland Conditie: Nieuw Datum: 20-04-2026 |
|
Kees
Omgeving Heerenveen |
Prijs: € 100,00
Soort: Gevraagd Regio: Friesland Conditie: Nieuw Datum: 18-04-2026 |
|
Welke vrouw wil heerlijk klaar gelikt worden ? Deze man laat jou heerlijk genieten van zijn tong en vingers Ik laat je heerlijk klaar komen zovaak je kan en wilt Misschien kan ik je wel laten squirten Of wil je een massage ? Deze man is er voor jou genot Afstand en leeftijd zijn niet van belang |
Prijs: NVT
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 18-04-2026 |
|
Kees 54 jaar getrouwd
Ben zeer discreet en serieus
Draag je ook panties of kousen en hoge hakken
Ik omgeving Heerenveen
Heb auto
Hoop iets te horen van jou
Groetjes, Kees |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Friesland Conditie: Nieuw Datum: 16-04-2026 |
|
Geile man uit Friesland is op zoek naar een avontuurlijke vrouw, ook uit het noorden om samen regelmatig buiten sex te hebben. Lekker rustig en ongestoord tot uitdagend en misschien wel ontdekt en bekeken worden. De vrouw van een stel mag ook voor cuckolding.
Ik lange leuke man 39, verzorgd, discreet en sport veel. Jij een geile dame, 21 plus, slank maar ik ben zeker ook gek op een XL dame. Ook weinig of onervaren zijn is geen probleem, ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 16-04-2026 |
|
|
Kees 54 jaar getrouwd
Draag je ook panties of kousen en hoge hakken
Ben zeer discreet en serieus
Ik omgeving Heerenveen
Heb auto
Hoop op iets te horen van jou
Groetjes, Kees |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Friesland Conditie: Nieuw Datum: 11-04-2026 |
|
Hoi ik ben n verzorgde man van 43 jaar. Welke vrouw ( leeftijd niet belangrijk) heeft zin om mij te pijpen? Buiten afspreken in auto of bos oid lijkt mij spannend. |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 10-04-2026 |
|
Hallo,
Leuke slanke man van 33 wil graag maandelijks contact met een leuke slanke vrouw van onder de 35. voorkeur voor een vrouw die dit soort dingen niet heel vaak doet. Ik heb er 300 euro per keer voor over, voor een uurtje plezier. |
Prijs: € 300,00
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 07-04-2026 |
|
Leuke 50+ man
Zoekt leuke dame om lekker sex te hebben ouder of jonger maakt mij niet uit.
Ik ben voor veel in verschillende standjes en anaal ben ik niet vies van. En/of sex in mijn grote tuin.
Ben jij een leuke dame gebonden of niet dat doet geen zeer.
Zoek je lekkere sappige sex? Stuur dan een berichtje. Ik stuur zeker een antwoord.
Ik kom zelf uit Friesland en overdag ben je zeker welkom.
Patrick |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 31-03-2026 |
|
Hoi Dames
Ik ben Simon 63Jaar en ben al weer een tijdje opzoek naar een nieuwe sex vriendin ,heb jaren een vriendin gehad,deze is al een tijdje terug verhuist naar Frankrijk .
Om zo te zeggen sta ik al een tijdje droog ,en mis nu wel het intieme contact met een vrouw ,en soms met een vriendin erbij we hebben dan ook geregeld mooie middagen beleeft .
Ik zou het fijn vinden om dit weer te treffen ,met een vrouw(en) zo tussen de 55 en 65 ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Gevraagd Regio: Friesland Datum: 31-03-2026 |
|
|
Ik ben een respectvolle man met een rustig karakter.
Leeftijd 48 en 1m88.
Niet onaantrekkelijk met een normaal postuur en in goede conditie.
Haar overal netjes geknipt en fris met verzorgd gebit en nagels.
Ik zorg goed voor mezelf en hygiëne is voor mij een vanzelfsprekende gewoonte.
Ik rook niet, drink geen alcohol en geniet van een actief en gezond leven.
Ben op zoek naar een (on)gebonden vrouw die bij voorkeur openstaat voor ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 25-03-2026 |
|
Welke vrouw boven de 18 wil een keer sexdate liefst boven de 50 jaar. dus heb je zin om eens van mn pik te genieten aarzel niet stuur berichtje, liefst in friesland.discretie gewenst. grtjs renz |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 20-03-2026 |
|
Hoi dames,ik ben een lieve man van 45 jaar uit Friesland.
En ben al geruime tijd single.
En mis het intiem contact ook.
En vind rijpe en oudere vrouwen erg spannend!.
Ik hou van lekker uitgebreid sex.
Na de sex lekker samen douchen.
En hij lijkt me erg geil om jouw te zien genieten!.
Ik bef erg graag!.
En ben goed geschapen.
En voor de oudere dames:
Ik ben vanaf 13;00 s'middags beschikbaar.
Ik vind een klik belangrijk. ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 07-03-2026 |
|
Doe je plastic speeltje maar weg..
Deze is hard, warm en spuit ook.
En dankzij mijn sterke poten kan ik krachtig in je stoten. |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 05-03-2026 |
|
Ik, Gerard 27 jaar, zoek een leuke vrouw of koppel om samen een leuke tijd mee te hebben. Ik ben rond de 1.90m en heb een normaal/stevig postuur. Ik sta voor heel veel open (alleen geen extremen),ik ben onderdanig in de zin dat ik mij graag laat leiden. Niet omdat ik onzeker ben, maar omdat ik nou eenmaal graag doe wat een ander wil (zolang ik het zelf ook leuk vind en dat is vaak zo).
Ik kan niet ontvangen maar ik verplaats mij graag. ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 04-03-2026 |
|
|
Ik ben een leuke spontane lange man en ik ben op zoek naar een leuke geile dikke vrouw om samen regelmatig intens met elkaar te genieten. Van lekkere platte seks tot heerlijk rustig elkaar strelen en verwennen.
Ik ben een lange man, normaal postuur die vrij kan ontvangen. Sinds een tijdje single en ik wil voor regelmatig vast contact iemand om samen een leuke tijd te hebben. Een avond of een hele nacht.
Mijn voorkeur gaat uit naar een ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 02-03-2026 |
|
Ik zoek een 65+ vrouw voor zo nu en dan sexcontact.Elkaar met wederzijds respect sexueel verwennen.ben zelf eind zestiger uit Friesland |
Prijs: NVT
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 26-02-2026 |
|
Leuke avontuurlijke man zoekt een geile avontuurlijke vrouw uit het noorden om vaak buiten lekker van elkaar te genieten. Het voorjaar komt er weer aan en ik heb zin om buiten sex te hebben. Lekker met z'n tweetjes ondeugende avonturen te beleven.
Ik ben leuke man, verzorgd, lang. Voor een vast contact zoek ik een leuke vrouw, 25 tot ongeveer 55. Dik of dun, wel het liefste iemand regio Leeuwarden, Drachten, Groningen zodat we ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 25-02-2026 |
|
⚡️ Gezocht: Een vrouw van klasse (die weet wat ze wil)
Ben jij die succesvolle, charmante vrouw die alles onder controle heeft, behalve haar stoutste verlangens? Ik zoek een Sugar Mommy die niet alleen wil investeren in een goede tijd, maar ook in een man die begrijpt dat acties harder spreken dan woorden.
Wat ik bied:
Onvoorwaardelijke Discretie: Jouw privacy is mijn prioriteit. Wat achter gesloten deuren gebeurt, blijft ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 07-02-2026 |
|
Ben jij die succesvolle, charmante vrouw die alles onder controle heeft, behalve haar stoutste verlangens?
Ik zoek een Sugar Mommy die niet alleen wil investeren in een goede tijd, maar ook in een man die begrijpt dat acties harder spreken dan woorden.
Wat ik bied:
Onvoorwaardelijke Discretie: Jouw privacy is mijn prioriteit. Wat achter gesloten deuren gebeurt, blijft daar.
Eerlijkheid & Betrouwbaarheid: Een man een man, ... |
Prijs: NVT
Soort: Aangeboden Regio: Friesland Datum: 07-02-2026 |
|
|
|