Advertenties |
|
|
Lieve shemale, al lange tijd ben ik op zoek naar een shemale om met regelmaat af te spreken. Echter merk ik dat het zo enorm moeilijk is om contact te krijgen. Het lijkt wel alsof ze helemaal niet bestaan.
Ik hoop dat er toch een lieve, charmante, sexy en gezellige shemale is die na het lezen van dit berichtje zin heeft om te reageren.
Ik ben zelf een Nederlandse man van bijna 40. Ben ongeveer 1.80m, heb een slank en sportief lichaam, ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Utrecht Datum: 29-03-2022 |
|
Hoi ik zoek een geile sexy trans
Die mijn wilt verwennen ik heb veel zaad |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Utrecht Datum: 10-03-2022 |
|
Hoi,
Hoewel het super spannend is, lijkt het ons echt super lekker om een keer een trio te hebben met een shemale.
Dus ben jij een echte shemale, goed verzorgd en lijkt het je ook leuk om deze ervaring met ons te delen?
Dan komen wij graag in contact met je.
Stuur snel een berichtje, want we willen graag in contact komen met je.
Liefs. |
Prijs: GRATIS
Soort: Gevraagd Regio: Utrecht Datum: 26-11-2021 |
|
Ik ben 26 jaar , goed verzorgd, half Nederlands half italiaans en heb een obsessie voor donkere piemels…!!
Zo ben ik al echt jaren opzoek naar een leuke surinaamse/ Antilliaanse man die zich graag dagelijks door mij laat pijpen!!
Het lijkt mij gewoon zo lekker om jou savonds terwijl jij tv kijkt of je jointje rookt lekker te pijpen en je te voelen klaarkomen op mijn tong!!!
Ook zou ik het heerlijk vinden als jij sochtends wakker wordt ... |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Utrecht Datum: 07-08-2021 |
|