| Advertenties |
|
|
Goedendag dames
Ik wil graag een vrouw beffen die een mooie volle bos haar op haar kutje heeft en ongeschoren is
Leeftijd tussen 20 en 85
Je krijgt er een goede vergoeding voor !
Ben zelf 59 jaar
Gr. Ber |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 24-05-2026 |
|
Goede dag ik ben een 41 jarige man en door omstandigheden in het leven heb ik nooit de kans gehad om intiem te zijn met een vrouw, maar ik heb wel heel veel behoefte aan seks en ik heb een hele hoge sexdrive en nu ben ik opzoek naar een leuke vrouw vanaf tussen de 21-36 jaar die me hier mee zou willen helpen en misschien kunnen we dan wel friends with benefits worden. |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 19-05-2026 |
|
Ik heb wel zin om te neuken en of te pijpen door iemand met een sportief lichaam. Ik train zelf af en toe. |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 19-05-2026 |
|
Kinky stel, hij 55 zij 37 beiden slank ontvangen mannen, vrouwen, stellen ,transgenders, etc voor een uurtje heerlijke ontspanning
Sex is safe (dus met condoom)
Hij : blank, kaal, 1.91, pik 15cm
Zij : indisch, slank, cup c
Regio Rotterdam |
Prijs: € 300,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 14-05-2026 |
|
Zijn er nog leuke dames die door financiële omstandigheden het niet lukt om leuke dingen te doen. Denk aan dagje weg, uit eten of bios.
Doe een leuk voorstel en misschien kunnen we dat samen waarmaken. Kosten zijn geen probleem. Ik zoek wel iemand die makkelijk praat want dat vind ik lastig. Ben een wat eenzame 44 jarige man uit zuid Holland.
Benieuwd of er leuke eerlijke mensen hier zijn die hier voor open staan graag wel iemand voor ... |
Prijs: GRATIS
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 13-05-2026 |
|
|
Hallo, ik ben een rustige nette dame van middelbare leeftijd. Ben op zoek naar een woning of kamer om te kunnen ontvangen. In Den Haag of omgeving, maximaal straal van 20km. Het moet ook goed bereikbaar zijn met het openbaar vervoer.
Stuur me een WhatsApp bericht met gelijk wat info zoals waar en prijs aub.
Groetjes Nathalie |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 13-05-2026 |
|
Zin om mij een 100-stotenuitdaging te geven?
Ik lig op mijn rug. Jij bovenop. We hebben intiem contact (safe).
Je berijdt/ stoot me 100 keer, steeds een paar keer achter elkaar.
Kom ik eerder klaar, dan ga je gewoon door.
Mocht ik te slap worden dan ga je met de hand verder.
Kom ik niet klaar dan stop je bij 100.
Ik ben een 48 jarige man blond 182 slank uit Den Haag.
Vergoeding 150 euro |
Prijs: € 150,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 07-05-2026 |
|
Goedeavond ik ben een man van 45 jaar hou van sex en sta overal voor open. Kom jij bij mij thuis een geile date tegen een kleinbedrag |
Prijs: € 100,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 03-05-2026 |
|
Zin om me een 100 stoten challenge te geven?
Jij bovenop. We hebben intiem contact, safe.
Je berijdt/stoot me 100 keer met tussenpozen.
Kom ik eerder klaar dan ga je gewoon door.
Kom ik niet klaar dan stop je bij 100.
Ik ben een 48 jarige man blond 182 slank uit Den Haag |
Prijs: € 150,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 25-04-2026 |
|
Welke vrouw heeft zin om samen hard te lopen in of bij het Haagse Bos?
We lopen samen, maar er komen ook momenten om te zoenen, elkaar te bestasten en misschien meer (alles safe).
Ben een 48 jarige man blond 182 slank.
Vergoeding in overleg.
x |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 23-04-2026 |
|
|
Ben je een beetje dominant en heb je zin om mijn uithouding te testen?
Ik lig op mijn rug. Jij bovenop. We hebben intiem contact (safe).
Je berijdt/ stooot me precies 100 keer, steeds een paar keer achter elkaar met tussenpozen.
Kom ik eerder klaar, dan ga je gewoon door. Ik probeer dat te voorkomen, omdat het gevoeliger wordt voor mij.
Kom ik niet klaar dan stop je bij 100.
Ik ben een 48 jarige man blond 182 slank uit Den ... |
Prijs: € 150,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 20-04-2026 |
|
Hoi hoi,
Ik ben 177 lang, cup c85, tepelpiercing, vrouwelijke billen.
Ik ben opzoek naar een heerlijke daddy, die ook nog langer is dan ik ;) Ik hou er van om gedomimeerd en gebruikt te worden. Ik doe het alleen veilig x geen anaal. |
Prijs: € 100,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Conditie: Nieuw Datum: 16-04-2026 |
|
Welke dames zoeken erotiek.
ik ben 53 en zoek een vrouw die ik heerlijk mag beffen.
en wil lekker gepijpt worden,
hiervoor betaal ik 100 euro.
nou dames en oudere vrouwen ik hoop wat van jullie te horen.
groetjes richard
mail naar |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 05-04-2026 |
|
Als rolstoel gebonden man zoekt een leuke dame die het leuk vindt wat setjes lingerie wil showen. Liefst in een string en topless is helemaal top. Vergoeding geboden |
Prijs: NOTK
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 04-04-2026 |
|
Nieuwe dames aanwezig
De Thaise massage salon waar u zich door één van onze charmante Thaise dames eens heerlijk kunt laten verwennen en genieten van een ontspannende Thaise massage.
In een smaakvol ingerichte salon kunt u heerlijk wegdromen op sfeer volle Thaise achtergrondmuziek. Wij streven ernaar om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Waarbij netheid, hygiëne en discretie de prioriteit hebben. Wij hopen u dan ook graag ... |
Prijs: € 50,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 02-04-2026 |
|
|
U wilt de dagelijkse sleur even onderbreken? Even nieuwe energie opdoen en je ontspannen in gezelschap van één of meerdere masseuses? Dan is Lila Thai Thaise massagesalon het meest relaxte adresje van Den Haag en omstreken om heerlijk te relaxen.
Bij Lila Thai Thaise massagesalon zijn 7 dagen per week diverse masseuses aanwezig in de leeftijd van 21 tot ca. 40 lentes, de meeste van Aziatische afkomst. Zij kennen als geen ander de ... |
Prijs: € 50,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 30-03-2026 |
|
Hii,
Ik ben 26 jaar oud en op zoek naar een aantal heerlijke mannen die mij willen nemen. Liefst boven 30 jaar.
Uiterlijke kenmerken:
Rood haar
177 lang
C85 cup
Vrouwelijke billen
Normaal postuur > goed verdeeld ;)
Sex met condoom
Geen anaal
Pijpen zonder
Zoenen x
50 pp. |
Prijs: € 50,00
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Conditie: Nieuw Datum: 24-03-2026 |
|
Hallo, ik ben een rustige nette dame van middelbare leeftijd. Ben op zoek naar een woning voor mezelf dus niet dat er iemand anders er ook verblijft. In Den Haag of omgeving, maximaal straal van 20km. Het moet ook goed bereikbaar zijn met het openbaar vervoer.
Stuur me een WhatsApp bericht met gelijk wat info zoals waar en prijs per maand aub.
Groetjes Nathalie |
Prijs: Niet opgegeven
Soort: Gevraagd Regio: Zuid-Holland Datum: 22-03-2026 |
|
Nieuwe dames aanwezig
De Thaise massage salon waar u zich door één van onze charmante Thaise dames eens heerlijk kunt laten verwennen en genieten van een ontspannende Thaise massage.
In een smaakvol ingerichte salon kunt u heerlijk wegdromen op sfeer volle Thaise achtergrondmuziek. Wij streven ernaar om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Waarbij netheid, hygiëne en discretie de prioriteit hebben. Wij hopen u dan ook graag ... |
Prijs: € 50,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 19-03-2026 |
|
Nieuwe dames aanwezig, kom gezellig langs
De Thaise massage salon waar u zich door één van onze charmante Thaise dames eens heerlijk kunt laten verwennen en genieten van een ontspannende Thaise massage.
In een smaakvol ingerichte salon kunt u heerlijk wegdromen op sfeer volle Thaise achtergrondmuziek. Wij streven ernaar om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. |
Prijs: € 50,00
Soort: Aangeboden Regio: Zuid-Holland Datum: 17-03-2026 |
|
|
|