Klusje voor een kusje..... en wat meer!Hey lieve (oudere) dame
Mag ik een klusje bij je doen? waarna jij betaald met een kusje+. Wat dat is?
Nou bijvoorbeeld dat ik jou een heerlijke erotische massage mag geven met een happy end voor jou! of als je wil gewoon spetterende seks... Recht toe recht aan. Alles is bespreekbaar.
Als je interesse hebt stuur ik je een mail met alle info en natuurlijk mijn telefoonnummer voor een babbeltje of Whats App.
Groetjes en tot gauw!! Hans
Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |