Seks afspraakHallo dames,
Ik ben 25 jaar en woon in Capelle. Ik ben op zoek naar een vrouw tussen de 25 en 45 jaar oud met wie ik regelmatig kan afspreken. Ik zou graag in contact willen komen met een Nederlandse vrouw. We kunnen bij mij thuis afspreken of een hotel boeken. Ik communiceer via WhatsApp of Snapchat.
Koppels en mannen hoeven niet te reageren; dit bericht is uitsluitend voor vrouwen bedoeld. Stuur me snel een berichtje, en wie weet ontmoeten we elkaar binnenkort!
Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |