|  Dominate top gezochtIk ben 65j, onderdanig. Hou van likken, pijpen, slikken, geneukt worden,  plasseks,  ik wil opgerekt worden om gefist te worden. Lijkt me ook heerlijk om door meerderen genomen te worden. Ik woon in Ede en kan ontvangen.Spreekt het je aan? Laat dan gauw wat van je horen.
 
 P.S. app me zal altijd antwoorden.  Niet bellen!
 Maarten xxx
 
 Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
 
 - Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden.
 |