Sex zonder gedoe, zonder dates, zonder gevolg.Stel; je bent geil, stel; je kent jezelf en je hebt af en toe behoefte aan sex.
Geen sex om de relatie te bevestigen, geen sex om er iets voor terug te krijgen, geen sex waarvan je later spijt gaat krijgen, of tegen je wordt gebruikt.
Maar alleen sex.
Je wil gewoon geneukt worden, het liefst ook lekker klaar komen, maar vooral geen gedoe, geen verplichtingen terug, of verwachtingen naar de toekomst.
Gewoon iemand appen, hem naakt opwachten, geneukt worden en hij gaat weer weg.
Gewoon omdat je er aan toe bent.
Je staat dan klaar bij het bed, bij een tafel, bij de bank, met jouw rug naar de deur, de benen wat uit elkaar en hij komt binnen.
We spreken verder nergens over, we praten niet tijdens de sex, je hoeft niets te verzwijgen, niets te bewijzen of ergens voor te schamen.
Hij kleedt zich gewoon uit, hij zit aan je, hij voelt aan je, hij kijkt wat je lekker vindt en hij duwt zijn pik naar binnen..
Hij neukt je lekker diep, zonder dat je wat hoeft te zeggen, hij zorgt dat je er van geniet en je hoeft nergens aan te denken.
Hij komt diep in je klaar, hij kleedt zich aan, hij let het geld neer en hij gaat weer weg.
Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |