VROUW 39. wil graag sex met 2 of 3 geile bi mannen,Ben jij die bi man die wel zin heeft, ben jij een Bi man en lijkt het je spannend om mij samen met nog een andere man een leuke en spannende ochtend te geven met nieuwe ervaringen..?? of zou je hier in zelf wensen hebben die je graag eens zou willen uit proberen.?
nauw want ik ben een vrouw'en vroeg me af of er deze ochtend nog bi mannen zijn die net zo nieuwschierig zijn als ik..? het lijkt mij spannend om deze ochtend met 2 of 3 bi mannen af te spreken, liefst wat oudere mannen va 50 en ouder. Die het wel zouden zien zitten om mij nieuwe dingen te willen laten ervaren in hoe het zou zijn met 23 mannen, ben mischien een beetje verlegen in het begin door het onbekende dus zou een beetje extra hulp om deze drempel over te gaan zeker geen bezwaar vinden.. het lijkt me spannend om me zoveel mogelijk open te stellen om uit te proberen in zin van standjes'ook dp's zou ik best eens willen ervaren maar wel save verder heb ik geen enkele moeite met mannen die met elkaar bezig zijn en ook lekker van en met elkaar genieten.
dus is de vraag, welke onbekende bi mannen zouden vandaag in de ochtend met mij af willen spreken..? mocht je bv zelf een extra bi man kennen is dat ook welkom.
ik zou tussen 10.30 en 12.30 kunnen ontvangen in arnhem
ps, ik ben een nederlandse vrouw van zelf 39, en 160 lang 60kg. met cup 80B en glad geschoren.
ik vraag een vergoeding van 50 pp en kan deze ochtend in arnhem ontvangen condooms zijn eventueel aanwezig maar eigen mag ook hoor uiterlijk is niet heel erg belangrijk maar verzorgd en schoon wordt wel gewaardeerd. en lekkere zin uiteraad waar ik me graag mee zou willen laten verassen hoe deze ervaring zou zijn
voor nu wacht ik graag op jullie reactie en we snel kunnen afspreken
|