De gratis site voor seks advertenties








 Toplinks
- Jouwsexmatch - altijd raak
- Ondeugend-Daten
- Vandaag nog een sexdate?
- MySecretDate.nl - Ondeugend!
- Online Sexdates
- Privecam.tv (tip)
- Flirt4hookups zo geil
- Flirto.nl
- Nu Sex Cammen?
- Hornydesire wat wil je nog meer
- Flirtbook - geile praatjes
- Heetnet.nl
- Eromatch.com
- Milffindr
- I Love Shemales (tip)
- Jouw geheime Milf
- SM Liefhebbers (tip)
- AdultDVDTrailer.nl (gratis porno)
- Prive Afspreken
- Chatflirts.nl
- Vind hier een spannende date!
- Happycam.nl (NL meiden)
- Priveberichten.nl
- Stoutedames.nl
- Neukertjes zoeken seks!
- Maturezoekt.nl
- Chatzy.nl - flirt met me
- Evelive de lekkerste webcams
- PriveGesprekjes.nl
- LoveToFlirt.nl
- Contact met Milfs
- Cammen & Afspreken!
- SeniorSexMatch
- Bangen.nl
- 99Hookups

 Meer erotische markten
- Erojobs.nl
- Erotischemassagemarkt.nl
- Erotischemodellen.nl
- Escortmarkt.nl
- Gayads.nl
- Swingersmarkt.nl
- Thuisontvangstmarkt.nl


 
Rubriek: Extreem & BDSM > BDSM
 24/7 Sub voor (TPE) A Female Led Relationship
Naam: Meesteres61alle advertenties
Beoordelingen: 0 plaats beoordeling

Soort: Gevraagd
Regio: Overijssel
Woonplaats: Ootmarsum
Datum: 10-04-2026
Referentie: 652937
Gezien: 17 x (sinds 10-04-2026)

Prijs: Niet opgegeven

Telefoon: 0624956500 *

  E-mail deze adverteerder  

Deel deze advertentie op Facebook
Deel deze advertentie op Facebook
Deel deze advertentie op Twitter Deel deze advertentie op Twitter
Spannende vrouwen!
Deze ervaren vrouwen
Laten je echt hard klaarkomen
www.plekje.nl
SM liefhebbers!
geniet van de ervaring
van deze keiharde meesteressen!
www.smliefhebbers.nl
Rijpe vrouwen!
Zoek je oudere rijpe vrouwen
Die genomen willen worden?
www.milffindr.nl

 24/7 Sub voor (TPE) A Female Led Relationship

Meesteres Selma 61 jaar, ik ben een Volslanke Meesteres, Dominant, Eerlijk, Sadistisch, ben ruim 10 jaar Meesteres ben op zoek naar een serieuze Sub die Mij 24/7 ( TPE ) zal dienen, bij wie ik kan intrekken samen met mijn dieren en Sub deze Sub kan niet veel meer door zijn ziekte en zware medicijnen is hij heel gauw moe wat mijn Sub nog doet voor mij, met mij mijn honden uit laten, te koken, mij gezelschap houden, hij is 67 jaar ( heeft eigen inkomen wat ik in beheer heb) en is al 8 jaar mijn Sub , Nu wil ik een 24/7 Sub die mij volledig dient dus alles in en om het huis, en boodschappen etc

een Sub met een woning landelijk gelegen, vrijstaande woning of boerderij , Of als je niet zo'n woning heb bereid zijn om een andere woning te kopen zodra er een woning gekocht word blijft de woning van de Sub dit komt ook in het contract te staan, de Sub tekent alleen het koopcontract van de woning, het gaat me niet om de woning maar om de privacy en vrijheid zodat ik met een Sub kan doen wat ik wil zonder gezeur van buren te krijgen die niets van BDSM begrijpen, omdat mijn eigen woning te klein is om een Sub hier bij te hebben , en ik heb hier niet de vrijheid en privacy om te doen met een Sub wat ik wil doen.

Tevens doe ik o.a. aan Vernederen, Faceslapping, Trampling, Ballbusting , CBT , Plassex, Etc

Tevens wil ik als de klik er is en je het contract getekend heb, dat we dan gaan trouwen op korte termijn,  om de band nog sterker en hechter te maken als Meesteres/ Sub

Wat houd 24/7 Sub bij mij in?

Als Mijn 24/7 Sub stel jij jouw leven volledig in dienst van Mij. Het gaat jou niet om jouw wensen, jouw pleziertjes, jouw genot. Nee, jij snapt dat alleen Mijn gemak, Mijn genot en Mijn plezier van belang zijn, en jij put jouw voldoening uit Mijn tevredenheid over jou.

Mijn 24/7 Sub zal zich namelijk VOLLEDIG aan Mij moeten overgeven. Zonder taboes, carte blanche. Eng? Vast en zeker, maar Ik leid jou, Als Mijn 24/7 Sub ben ik jouw Eigenares,

Wat verwacht ik van mijn 24/7 Sub ?

Sociaal: je bent ongebonden, Familie / Vrienden bezoeken blijven mogelijk, sporten blijft ook mogelijk, maar je hebt wel Mijn toestemming nodig, ik zal je af en toe een vrije dag / weekend gunnen.

Wat betekent dat concreet?

Dagelijks ga jij naar je werk om voor Mij te werken, Mijn inkomen te verdienen. Daarnaast moet jij het huis, de tuin en de bdsm ruimte schoon en opgeruimd houden. Je ruimt altijd de rommel op. Als Ik sessies heb gehad, dan ruim jij de bdsm ruimte op en maak jij alle spullen weer schoon. Ook doe je ’s avonds voor Mij werkzaamheden als die er zijn en mij bedienen uiteraad je bent als 24/7 Sub dus Mijn totaalsub  werksub, lustsub , huissub, poetssub, chauffeur etc . je zult mij elke dag dienen en voor mij werken en ploeteren, elke dag zal je Mijn macht over jou voelen. Maar verwacht niet dat Ik constant met de zweep in de aanslag jou op je vingers kijk. De ene dag zal Ik jou meer tijd en aandacht geven dan een andere dag. Ik vind het heerlijk om te relaxen, wetend dat Mijn Sub voor Mij werkt. je hebt je eigen kamer waar je slaapt en verblijft, Mijn privé ruimtes zijn voor jou verboden terrein, tenzij Ik je daarvoor opdracht geef.

Female Led Relationship:

Ik onderhoud met Mijn 24/7 subs een zogenaamde ‘FLR’ relatie Een FLR relatie wordt een female led relatie genoemd, in het Engels female led relationship of female led relation. Een relatie waar de Vrouw centraal staat, en de belangrijkste beslissingen door de Vrouw worden gemaakt.

Hoe ziet een Female Led Relatie met Mij eruit?

In de relaties die Ik onderhoud met Mijn 24/7 Subs bepaal Ik wat er gebeurt. Ik neem ALLE belangrijke beslissingen, zowel op financieel, sociaal als ook maatschappelijk gebied. Mijn 24/7 Subs zijn VOLLEDIG van Mij afhankelijk, zijn Mijn bezit en eigendom. Of te wel, binnen een Female Led Relationship met Mij beheer Ik de financiën , bepaal Ik of Mijn Sub een afspraak mag maken buiten Mijn dienstbaarheid, werken mijn Subs voor Mij, zowel in en rondom het huis als ook daarbuiten. FLR met Mij draait om Mijn gemak, Mijn plezier, Mijn welzijn. Als Ik het goed heb, komen Mijn Subs niets tekort.

Ben jij die serieuze 24/7 Sub ?

Als jij overtuigd bent dat dit is wat je wilt en aankunt, stuur dan vlug een berichtje dan krijg je van mij een mail met mijn vragen die je moet beantwoorden. Je moet niet bang zijn voor honden aangezien ik honden heb, je krijgt een contract met huisregels en posities en je krijgt een sublijst die ingevuld
moet worden, tevens registreer ik je in het subregister.

KAN OF WIL JE NIET AAN MIJN EISEN VOLDOEN REAGEER DAN NIET !!!!!
Reageer op deze advertentie
Ik ben 18 jaar of ouder.
Ik ga akkoord met de voorwaarden, regels en privacy statement van Eromarkt.nl en geef toestemming voor het opslaan en doorsturen van mijn reactie(s) naar de adverteerder (uw e-mailadres wordt niet gedeeld).



 Extreem & BDSM
- Ballbusting- BDSM- Bondage- Diversen
- Domina / Meesteres- Dominant / Meester- Facesitting- Fisting
- Golden Shower- Kinky- Marteling- Pervers
- Slaaf- Slavin- Spanking

 Links
- Vandaag nog een sexdate?- MySecretDate.nl - Ondeugend!- PriveGesprekjes.nl
- Privecams- Meiden zoeken sex!- SexdateParade.nl
- Seksoproepjes.nl- Priveberichten.nl- Cam, chat, videos, fotos en meer!
- Sexybabe.nl- Netxxx.nl - pornotube!- Hornydesire wat wil je nog meer
- SeniorSexMatch- BDSMchat- Chatten met NL vrouwen!
- Flirtbook - geile praatjes- Ilovedate.nl- Geile Sletten Zoeken Sex