Filmpjes en foto's te koopHoi, Mijn naam is Amber! Ik ben sinds een aantal aar begonnen met het maken van erotische filmpjes. Ik zal vertellen wie ik ben, wat ik voor je kan doen, wat het kost etc.
Amber, 24 jaar, nu lang blond haar (soms donkerblond), blauw/groene ogen, 1.73 m lang, 57 kg en cup 75C. Ik ben erg sportief, ondernemend, sociaal en overdag zeer ordentelijk. Momenteel ben in single, wel een fwb, en heb een eigen appartement.
Ik maak voornamelijk solo videos's van tussen de 5 en 60 minuten. Vingeren, dildo in mn kutje n kontje, deepthroaten. Zoek je iemand die allerlei pakjes voor je aantrekt, tientallen speeltjes gat uitproberen, dan heb je niets aan mij. Het beeldmateriaal wat ik al heb bevat ook filmpjes van pijpen, lesbisch en neuken, ook anaal.
Graag bespreek ik vooraf hoe en wat zodat de verwachtingen ook kloppen met wat je van mij krijgt. Ik doe geen extreme, vieze, of pijnlijke dingen
Helaas ben ik door eerdere ervaringen genoodzaakt overal een vergoeding voor te vragen.
- Fakecheck mogelijk € 5,00 - Voor video's die al opgenomen zijn vraag ik € 2,50 per minuut effectief beeld (naar beneden afgrond dus 6:29 is 6 minuten. Geen flauw gedoe met intro;s en outro's, maar effectief bee;d - - Voor nieuwe videos's - per minuut effectief beeld € 3,50 met een minimum van 3 minuten
Video's zijn altijd in minimaal Full HD resolutie, Sommige zijn al gemaakt in 2k, en 4k. Afhankelijk van de bestandsgrootte binnen 1 iuur na afloop geleverd. Ik hoop zelf de video nogmaals na om te checken of ik er niet per ongeluk ergens herkenbaar in beeld ben.
Wil je al mijn tot nu tot gemaakte video's hebben? Dat is 18,5 uur aan beeldmateriaal. Tot en met 7 mei voor slechts € 999,99. Daarna vaste prijs € 1999,99.
Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |