Avontuurtje vanavond/straks?Welke dame heeft er zin in een avontuurtje vanavond/straks? Ik ben in de mood om te geilen zonder poespas of gezeur. Wat mij betreft hoeft het net al te braaf te blijven, maar ik ben niet op zoek naar extremen of andere rariteiten. Plezier voor 2 zal bij mij altijd voorop staan.
Over mij: 46, 1m75, normaal tot gezet postuur, bruin haar/ogen en goed geschapen. Voor de extra kick betaal ik jou 250 euro voor deze actie. Hygiëne en discretie zijn gevraagd en geboden. Ik kan ontvangen en verplaatsen.
Interesse? Laat het mij weten via hier of kik (emd.80) Zolang deze oproep nog online staat ben ik nog niet voorzien en op zoek.
Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |