Jongen 30 zoekt SAFE en SOFT date met ouder 55+Ik jongen 30 jaar woonachtig midden limburg en al langere tijd bischierige gevoelens. In relatie en moet helaas discreet. Ik val alleen op oudere mannen hoe ouder hoe beter liefst 55+.
Ik zoek iets heel erg softs als een van de eerste ervaringen(2 keer eerder met ouder afgesproken dus heb wel enige ervaring en al vaker de stap durven maken dus. Wie weet ben jij de volgende als de wederzijdse verwachtingen overeenkomen) Je moet dus niet meteen uit zijn op meer. Te denken valt aan een date waarbij ik jou masseer aftrek, tepels lik, nek kussen, samen strelen. In beginsel dus niet pijpen en neuken. Bij hele goede klik kan dit op latere termijn wel echter daar moet je niet meteen vanuit gaan. Ik zoek dus echt een oudere man die mij kan ontvangen en die er al van kan genieten dat een jongere jongen hem lekker aftrekt en naakt daar is. JIJ MOET KUNNEN ONTVANGEN!
Zou leuk zijn als jij een soort van voyeur bent en er al van kan genieten om samen met een jongere man te zijn en mij te zien. Ik hou ook van crossdressing dus kan ook mijn lingerie, make-up en pruik meenemen en me voor jouw als vrouwtje dressen als je dat wilt.Dat is geen must, kan ook gewoon mannelijk zoals hier op de foto's.
Bij wederzijdse klik spreek ik heel graag regelmatig af.
Ik kan verplaatsen.
100% real wel graag begrip hebben dat ik een relatie heb en samenwoon en dus niet a la minuut direct kan afspreken. Ik houd niemand aan het lijntje en probeer uiteraard zo spoedig mogelijk af te spreken bij wederzijdse klik. Het moet wel echt gepland worden. Blijkbaar begrijpen de meeste oudere mannen hier niet dat als je in relatie zit en dit stiekem doet dat dat ook betekent dat ik niet iedere minuut direct kan vertrekken zonder goede smoes thuis. Houd daar AUB rekening mee dan beloof ik je van mijn kant dat ik ook 100% kom opdagen bij een afspraak.
|