Droom jij als jonge vrouw weleens van dit tafereel.Stel, jij bent een jonge meid, 20-21 jaar, en als je op bed ligt zie je in gedachten dit soort beelden door jou hoofd spelen, maar dan een bejaarde man die dit bij jou doet, waarop je van opwinding vanzelf met jou vingers richting vagina gaat, en de rest is duidelijk wat er zich dan afspeelt in bed.
Ik heet Hans, ben 77 jaar en woon in Breda.
Leuk zou zijn ook een jonge meid uit Breda of een plaats/stad 30-40 km rondom Breda of tussen: breda-dordrecht, breda-raamsdonksveer, breda-tilbirg, breda-roosendaal ec.
Zou fijn zijn als jij mij thuis/kamers privé zou kunnen ontvangen, ikzelf kan niet ontvangen.
Mocht je glad of een behaarde schaamstreek hebben, geen probleem.
Ik maak geen verschil tussen een slanke of wat gezette jonge vrouw.
Verder heb ik behoorlijk wat clitoris/vagina stimulators die ik kan inzetten.
Het zou kunnen, dat jij voor dit pleziertje een onkosten bedrag vraagt, daar wil ik graag aan voldoen, geen enkel probleem.
Whatsappen mag ook, mocht je dat liever doen.
Heb wel eigen vervoer, en ben 100% mobiel.
ik kan jou bezoeken van: Ma t/m Za tussen 12.00 en 16.00.
* Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |