Is er een stel, wat een man met een bepaalde leeftijd zoekt.Ik lees heel vaak advertenties op Eromarkt, dat een leuk jong stel, leeftijd zo rond de 30 jaar, een oudere man zoeken, en dan het liefst zo, hoe ouder hoe liever.
Nou, dan hoop ik dat ik dan in de prijzen val. Ik heet Hans, 77 jaar, 100% mobiel, en woon in Breda Noord.
Ik kan, als jullie mij uit zouden nodigen, alleen de middagen. van maandag t/m zaterdag, tussen 12.00 uur en 16.00 uur.
Ik ben wel in het bezit van een hele winkel aan vagina/clitoris en G spot stimulators, die ik thuis van te voren oplaad.
Het zou kunnen dat jullie onkosten zouden kunnen vragen of niet, dan hoor ik dat graag.
Een whatsapp sturen mag ook als jullie dat liever zouden doen.
* Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |