Maagd zoekt een dame die mijn kant wil opkomen.Hoi dame,
Ben jij in de gelegenheid om vannacht langs te komen om mij een eerste keer ervaring te geven?
Ik ben een man van 38 jaar, 100%nl blond haar blauwe ogen. Doordat ik niet zelf kan verplaatsen, zoek ik een dame die naar mij toe kan komen.
Ik ben niet in voor extreme of rare dingen. Weet jij mij een leuke nacht te geven? Samen een drankje doen en ik rook(jij mag ook als je rookt)
Samen kennismaking met elkaar, knuffelen Zoenen masseren(als je dat kunt) Samen douchen, en daarna elkaar verwennen.
Ik doe niet aan welke vorm van aanbetalingen dan ook. Alleen een taxi als je in de omgeving woont is voor mij bespreekbaar.
Bij juiste klik vaker afspreken bespreekbaar. Indien je dat wilt, kun je ook blijven slapen.
Vergoeding; zie de rubriek. WhatsApp sturen of mij bellen met nummerweergave om mij te laten weten dat je geïnteresseerd bent.
Misschien tot vannacht? Alleen voor deze nacht mogelijk.
Je hoeft van mij geen professionele dame te zijn. Als je een echte amateurdame bent ook helemaal goed.
* Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |