Jouw persoonlijke assistent / secretarisHoi, allemaal :) Ik ben Beer en ik ben 27 jaar oud. Een periode geleden studeerde ik nog in Utrecht. Daar leerde ik iemand kennen waar ik een fijne relatie mee opbouwde. Zij was van nature dominant, terwijl ikzelf juist liever luister dan dat ik spreek. Hierdoor ontwikkelde onze relatie zich op natuurlijke wijze tot een "D/s" dynamiek.
Iets wat onze relatie kenmerkte, dat is dat Zij me soms Haar (studie)werk liet doen, wanneer Ze werk gedaan moest hebben waar Ze zelf geen tijd voor of zin in had. Dan stuurde Ze mij een bericht met wat er gedaan moest worden en verwachtte dan ook echt dat het voor Haar gedaan zou worden. Deze ervaring heeft me gevormd op een bepaalde manier, waardoor ik ook nu nog, enige tijd na onze relatie, de behoefte voel om iemand's werk te mogen doen. Om van "Haar" te mogen zijn; een Godin.
Met "Haar" bedoel ik mogelijk jou; als je druk bent met van alles, waar je de behoefte voelt aan iemand die 24/7 beschikbaar voor jouw wensen is. Dat als je iets uitgezocht moet hebben voor je vakantie, een studie gerelateerde opdracht voorbereid wil hebben, telkens persoonlijke herinneringen wil krijgen, je agenda beheert wil hebben, of een gratis werknemer wil voor je eigen onderneming; dat je iemand hebt om je werk op af te schuiven.
Ik snap dat deze advertentie wat raar klinkt, maar zou er graag meer over vertellen als je daarvoor openstaat :) Het is een soort van ultieme manier van aanbidding voor mij: dat ik Haar het meest waardevolle geef, namelijk tijd, terwijl Zij juist meer van mijn tijd afneemt. Dat lijkt me heel bijzonder om te mogen ervaren. Deze vorm van overgave. De stress dat iets écht gedaan moét worden, en ik er verantwoordelijk voor gemaakt ben, ondanks mijn eigen planning.
Mocht je zoiets leuk vinden, lijkt het me leuk meer van je te lezen :)
|