Betasten naakt in park meinerswijkIk probeer het steeds maar geen echte reactie, om iemand in dat wil doen.
Ik ben altijd erg geil en vindt het spannend om betast te worden in bos, park op een bankje en dan een hand in mijn broek te voelen aan mijn pik.
Ben vaak daar in bos vlakbij de leerfabriek en daar dan zien of er iemand is die mij wil betasten en meer, ik vindt het geil als i3mand naast mij komt en dan in broekje voel.
Of daar ook wil dat ik mijn broekje omlaag moet doen en mijn pik en ballen moet laten zien. Ben niet bang om dan daar te zitten met broekje omlaag. Is erg geil.
Maar ook dan daar verderop in bos mij geheel naakt aan je te tonen. Dat jij mij aftrekt of pijpt en mijn ballen leeg trekt.
Ben er wel graag alleen als het droog is. Tijd in overleg en ook wat ik moet aantrekken.
Ben man 60slank,1,78,68,18. Foto alleen op verzoek en bij serieuze reactie .
|