Verlegen,onervaren en of nieuesgierig of wil je sex (her)ondekkenBen je 18 jaar of ouder, een beetje verlegen en misschien nog niet zoveel gewend met mannen? Voel je toch die nieuwsgierigheid om iemand wat dichterbij te laten komen? Dan lijkt het me leuk om van je te horen. Ik ben een man van 50 uit Eindhoven, vrijgezel, verzorgd, rustig en zelfverzekerd. Ik vind het vooral belangrijk dat we eerlijk tegen elkaar zijn en dat er vanaf het begin een klik is. Verlegen vind ik juist aantrekkelijk. Je hoeft niet meteen te weten wat je wilt en je hoeft ook niets te doen waar je je niet goed bij voelt. Ik vind het juist leuk om eerst rustig contact te hebben, wat te praten, elkaar een beetje te plagen en te kijken of er langzaam een spanning ontstaat. Heb je weinig of geen ervaring? Geen probleem. Daar hoef je je echt niet voor te schamen. Ik neem liever de tijd en vind vertrouwen en respect belangrijk. We zien vanzelf wel waar het contact naartoe gaat. Of je studeert, verlegen bent, gewoon nieuwsgierig bent of op zoek bent naar wat spanning, je mag altijd reageren. Ook je nationaliteit of afkomst maakt voor mij helemaal niets uit. Het gaat mij om jou als persoon en vooral om de klik die we samen hebben. Ook een lichamelijke beperking is voor mij geen probleem. Je hoeft trouwens niet uit Eindhoven te komen. Misschien begint het gewoon met een simpel berichtje. Vertel iets over jezelf en wat jou nieuwsgierig maakt. Van daaruit zien we wel verder. Geen haast en geen verplichtingen. Je kunt reageren via deze advertentie of via KiK. KiK: 1975bullie WhatsApp: via een berichtje Mannen hoeven niet te reageren.
* Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |