Zin om gebeft te worden?Ik vind het heerlijk om te beffen maar doe het helaas niet zo vaak als ik eigenlijk zou willen. Daarom ben ik op zoek naar iemand die zin heeft om heerlijk uitgebreid gebeft te worden.
Helaas kan ik zelf niet of nauwelijks ontvangen, maar kan eventueel wel naar jou toe komen. Als jij mij wel kan ontvangen natuurlijk.
Mijn voorkeur gaat uit naar iemand die alleen gelikt wil worden, geen seks.
Je mag mij ook altijd rechtstreeks een berichtje sturen via kik : mike23_1978
Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |