Ze gluurde tussen de Luxaflex... (040)Ik had iets op Marktplaats gezet en de koper zou het ophalen. Een exacte tijd hadden we niet afgesproken, ik was toch de hele dag thuis. Ik had gesport en daarna gedoucht en moest even snel naar beneden om de deur te openen voor een pakje. Dus ik rende in badjas naar de voordeur en nam het pakje in ontvangst.
Terug in de keuken viel mijn badjas open en voelde ik me heerlijk opgewonden worden. Mijn pik zag ik met schokjes stijver worden. Ik wilde mezelf nog niet aanraken, maar eerst even genieten van het gevoel.
Ik liet de badjas vallen en daar stond ik helemaal naakt in mijn keuken. Mijn penis was echt heel hard en mijn eikel was half ontbloot. Ik zag een dikke druppel voorvocht naar beneden glijden. Wat was ik geil, ik had mezelf nog niet eens aangeraakt. Zo naakt in de keuken voelde heerlijk en ik had heel veel zin om mezelf aan te raken.
Ik streelde mijn lijf. Mijn buik, billen en via mijn anus, langs mijn ballen. De aanraking deed me schokken van genot. Heerlijk ook was het verhangen naar mijn hand om mijn pik.
Ik besloot om even aan de keukentafel te gaan zitten, achter de laptop en wat lekker geile porno te kijken. Ik werd steeds heter en draaide mijn lijf in allerlei bochten om maar een beetje in contact te komen met mijn kloppende lul.
Ik zat wijdbeens op mijn stoel. Ik streelde tussen mijn billen, naar mijn ballen en langzaam liet ik een vinger over mijn stijve paal richting mijn kletsnatte eikel glijden. Ik kreunde toen mijn vinger over mijn blote eikel gleed. Mijn vinger gleed er helemaal overheen en draaide rondjes. Langzaam liet ik mijn hele hand om mijn penis glijden. En toen ik het niet meer hield trok ik mijn voorhuid ver over mijn eikel. Ik kreunde van het genot.
Gaandeweg liet ik me steeds meer gaan. Ik wisselde snel en langzaam af. Hielp mezelf tegen het orgasme aan. Mijn eikel bleef maar voorvocht druipen. Ik voelde mijn ballen en streelde rond mijn anus. Schokkend stond ik op een gegeven moment met mijn pik tegen de tafel te rijden. Zo geil was ik. Stotend in mijn eigen hand stond ik tegen de keukentafel. Heel lang zou ik het niet meer volhouden.
Wat ik toen nog niet doorhad: tussen de Luxaflex door stond een vrouw te kijken. De lamellen stonden op een klein streepje, maar als je dichtbij ging staan kon je er tussendoor kijken. Op een gegeven moment zag ik haar staan. Ik schrok me dood. Gênant was dit. Snel ging ik weer zitten zodat ze niks zag van mijn erectie. Maar het werd nog gênanter. Ze klopte op het raam en wenkte me. En tot overmaat van ramp zag ik haar lippen bewegen: 'Marktplaats''. Ik moest wel opendoen.
Mijn badjas lag aan de andere kant van de keuken op het aanrecht. Zij bleef kijken en ik kon niet anders dan opstaan en naakt de badjas te pakken. Ik hield mijn hand voor mijn inmiddels half stijve penis.
Schoorvoetend ging ik naar de deur en deed open. Ik had een knalrood hoofd. En zij moest een beetje lachen. "Ik stoor zie ik, maar schaam je niet, je hebt een mooi lijf en het zag er heerlijk uit". Ik stamelde een beetje wat en ging haar voor naar de keuken waar ik het artikel voor haar had staan.
Ik dacht even de transactie doen en weer weg. Maar zij zegt uit het niets: "mag ik kijken hoe je jezelf bevredigd? Het zag er zo lekker uit, ik wil het einde nu ook wel zien als dat mag". Nu ik al zover mezelf intiem had laten zien, en ik wilde zo graag spuiten. Ik bood haar dus een stoel aan en liet de badjas van mijn schouders vallen.
Ik was niet helemaal hard, en speelde voor de ogen van deze vremde vrouw met mijn halfstijve pik tot ik weer schokkend en kreunend genoot. Volgens mij heb ik zelfs nog even porno gekeken waar ze bij zat. Ik vergat alle schaamte. Ze zei dat ze genoot. En of ik nogmaals zo stotend tegen de tafel wilde staan, dat vond ze zo intens om te zien.
Ik was inmiddels misschien al wel een uur bezig, dus ik wilde ook heel graag klaarkomen. Ik ging tegen de tafel staan en sloot mijn vingers om mijn penis. Langzaam neukte ik mijn eigen hand. Van voor naar achter stootte ik. Mijn andere hand gleed tussen mijn billen. "Laat je gaan en schaam je niet", zei ze. Ik stopte met bewegen en liet een vinger over mijn anus glijden. Daar was ik zo gevoelig dat ik voelde hoe ik van die vinger ging klaarkomen. Ik deed bijna niks. "Ik ga spuiten'', kreunde ik. En meteen daarna spoot een eerste warme straal zaad uit mijn glimmende eikel. En dat ging een keer of 6, 7 door. Ik liep helemaal leeg voor de ogen van deze onbekende vrouw.
"Dankjewel" zei ze. En ze pakte haar artikel en liet mij naakt en naschokkend achter aan tafel. Ik hoorde de deur dichtgaan.
Ze stuurde later nog een berichtje via Marktplaats of ze nog eens mocht komen kijken. Ze had het heel stimulerend gevonden. We hebben nog vaak ons Marktplaatsrollenspel gespeeld. En ik heb haar nog veel meer intieme masturbatiemanieren laten zien.
Zou jij (vrouw, ouder dan 21) het leuk en spannend vinden om bij mij in Eindhoven eens te komen gluren door het raam? Ben je discreet en respectvol? Niet echt ervaren met dit soort dingen is alleen maar leuk. Ik leg graag een vergoeding voor je neer. Stuur een berichtje of een appje of deel je telegramnaam. Ik ben 55 plus. Nederlands, slank, respectvol.
* Let op! Met foto's en berichten versturen via o.a. whatsapp, e-mail, sms, skype, kik, telegram, snapchat en messenger stuur je misschien meer informatie mee dan je lief is en daar kan misbruik van gemaakt worden. Fotobestanden kunnen privacy gevoelige (meta)data bevatten zoals het tijdstip en de locatie waar de foto genomen is. Bij alle foto's die via Eromarkt.nl verstuurt zijn/worden is de privacy gevoelige informatie uit het bestand verwijderd.
- Advies: Gebruik telefoonnummers alleen om naartoe te bellen of neem contact op met de adverteerder via het onderstaande mailformulier, dan ben je het best beschermd tegen fakers en kwaadwillenden. |