Lieve vrouw gezocht voor footjobIk ben een lieve en begripvolle man van 34. Ik zoek een lieve vrouw in de leeftijd van 22 t/m 50 jaar. Iets ouders is eventueel ook nog een optie.
Wat ik zou willen is een fijne afspraak bij jou thuis, waarin we voor- en achteraf praten en waarbij ik ook zeker interesse in jou zal tonen. Op enig moment gaan we naar de slaapkamer en zou ik het heel fijn vinden om een footjob van jou te krijgen. Dus echt mij aftrekken met je voeten simpel gezegd. Wat olie of glijmiddel lijkt me hierbij handig en zal ik zelf voor zorgen. Dit hoef je dus niet in huis te hebben.
Andere zaken, zoals beffen, zijn eventueel ook mogelijk. Maar dat is echt aan jou of je dat wel of niet wilt. Een footjob is het enige dat ik echt wil. Dat kan eventueel zelfs met je kleding nog aan.
Ik geef je hiervoor 200 euro voor een afspraak van 1 uur en ik kan overal in Nederland komen. Afstand is dus geen probleem.
|